środa, 29 października 2014

CZYTAĆ CZAS ZACZĄĆ.........

Czas mija nieubłaganie. Dopiero była wiosna i cudne kwiaty, a tu już jesień w pełni i zima za pasem. Cały ten czas zajęta byłam pracą w ogrodzie. Inne moje zajęcia, które lubię odstawiłam na później gdyż wegetacji roślin na później odstawić nie można. Ostatnią książką, którą czytałam był Tajemniczy Ogród autorstwa Feances Hodgson Burnett . Ponieważ była to wiosna idąc do ogrodu czułam się podobnie jak bohaterka tej powieści, przyglądałam się każdej wschodzącej roślince. Książka o przyjaźni, miłości do roślin i otaczającego świata. Tak się składa iż teraz dzień krótki, czasu na czytanie jest więcej. Moja obecna powieść, która otwiera sezon czytelniczy to również opowieść o przyjaźni i pasji. O takiej przyjaźni, która przetrwa nawet bardzo ciężkie chwile. Książka lekka, łatwa i przyjemna.
Serdecznie polecam.

Kiedy czytam popijam kawę z mojej kolejnej ulubionej ręcznie zdobionej filiżanki. Prezent od koleżanek.
Dziękuję bardzo za liczne odwiedziny. Sprawia mi to ogromną przyjemność. Pozdrawiam serdecznie.

4 komentarze:

 1. Czytanie to wielka przyjemność... Też uwielbiam...
  Pozdrawiam ciepło :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak dobrze niekiedy przenieść się w inną rzeczywistość. Lubię to szczególnie w listopadowe słoty. Pozdrawiam serdecznie:)

   Usuń
 2. Dziękuje za komentarz u mnie:) Powiem Ci, że potrafię przeczytać dobrą książkę w jeden dzień, ale musi mnie na prawdę pochłonąć - na szczęście takowe pozycje jeszcze są:) Uściski.pa

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A mnie się jeszcze to nie zdarzyło. Nigdy nie było czasu. Mam szansę teraz to zmienić. Pozdrawiam serdecznie:)

   Usuń