niedziela, 1 czerwca 2014

WSPOMNIENIA.....

Pewna mądra kobieta, która to właśnie zasiała we mnie miłość do robótek mawiała, że prawdziwa kobieta powinna przywiązywać wagę do detali. Jednym z nich są chusteczki.   By otrzeć łezkę wzruszenia powinnyśmy mieć w torebce coś co przyciąga oczy. Poszedłszy za jej radą wykonałam przed laty stosy takowych. Niemalże dla całego internatu, rodziny  i znajomych.Pozostało mi kilka. Ale teraz postanowiłam wznowić produkcję.Czy warto w dobie ''higienicznych"?. Myślę, że warto. A Wy jak myślicie?
Oto dowód, że w mojej torebce chusteczki się znajdują.
Pozdrawiam!!!!!9 komentarzy:

 1. Cudowne, delikatne, subtelne... Takie chusteczki to skarb, pozdrawiam serdecznie:*

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczne:) Dostałam kiedyś taką w prezencie. Jest tak piękna, że aż żal jej używać...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję. Nie zostawiaj nic na później. Ciesz się chwilą. One nie są jednorazowe, a na katar są chusteczki higieniczne. Prezent można powtórzyć.Używaj z przyjemnością. Pozdrawiam cieplutko:)

   Usuń
 3. Wreszcie zajrzałam do Twojej blogowej świątynii. Znalazlam tego oto posta z chusteczkami. Bardzo mnie to ucieszyło, że w swoim zauroczeniu chusteczkami z szydelkową koronka, nie jestem sama. Zachwyciły mnie te piękne dziełka Twoich rąk. Są prześliczne. Pozdrawiam ciepło.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wreszcie zajrzałam do Twojej blogowej świątynii. Znalazlam tego oto posta z chusteczkami. Bardzo mnie to ucieszyło, że w swoim zauroczeniu chusteczkami z szydelkową koronka, nie jestem sama. Zachwyciły mnie te piękne dziełka Twoich rąk. Są prześliczne. Pozdrawiam ciepło.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję za uznanie. Zawsze lubiłam ładne chusteczki i teraz powrócę do robienia kolejnych, ale ciągle coś innego zaprząta moje ręce.

  OdpowiedzUsuń
 6. Chusteczki są cudowne. Kiedyś odezwał się do mnie chłopak, który chciał zamówić takie chusteczki dla dziewczyny na gwiazdkę.Niestety nie miałam czasu zrobić. Więc, na pewno warto robić, bo są cudowne ;-))) Pozdrawiam cieplutko i dziękuję za odwiedziny cmok, cmok.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za uznanie. Ja też uważam, że warto jest je robić. Panie szczególnie powinny doceniać piękno i posiadać tokowe w torebce. Pozdrawiam:):):)

   Usuń