poniedziałek, 25 sierpnia 2014

SYMBIOZA...........

Chciałabym by nasz ogród zachował sielski charakter. Oprócz kolorów, które dostarczają różne gatunki kwiatów oraz krzewów obecny był również zapach. Lubimy gdy ogród pachnie. Udało się dokonać tego w tym roku. Wiosną pachniały piwonie i bzy, a latem maciejka i lilie, które rosły razem i w swoim towarzystwie było im bardzo dobrze. Poniżej przedstawiam zapachy lata. Na dzień dzisiejszy jest to już nieaktualne - szkoda.Te lilie już pokazywałam one
niestety nie pachnąSzkoda, że nie można elektronicznie przekazać zapachów, ale można pobudzić zmysły wyobrażając sobie iż kwiaty te pachną wokół nas. Serdecznie tego życzę. Pozdrawiam serdecznie dziękując jednocześnie za poświęcony czas:):):):)

4 komentarze:

 1. Widać miłość do roślin, dobrą rękę i pracowitość. Piękne lilie i hortensje (z poprzedniego postu) nie mogę się napatrzeć. Niech rosną zdrowo.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki Elu. Nigdy nie miałam dobrej ręki. Owszem kocham ogrody od kiedy zaczęłam stąpać po ziemi. Poświęcam swoim roślinom cały mój czas stąd ich wdzięczność, a praca jest cały czas. Ale ja to po prostu lubię. Jeszcze tyle przed nami. Szkoda, że ogród stał się naszym tak późno. Byłoby o wiele ładniej. Pozdrawiam cieplutko:)

   Usuń