sobota, 7 lutego 2015

ZDĄŻYŁAM PRZED MROZEM........

Tak to prawda. Rok temu niemal przez całą zimę dziergałam kominy i małe szaliczki, a nawet udało mi się wykonać dwa szaliki baktus. Robiłam po raz pierwszy i wyszły całkiem, całkiem. Podobały się właścicielkom. Zdjęć nie wykonywałam, bo nie przyszło mi nawet do głowy że będę kiedyś prowadzić bloga. Ocalała jedna fotka szaliczka, którą miałam w telefonie, ale kolory są bardzo przekłamane, a i jakość zdjęcia jest kiepska.Zabrakło mi cierpliwości, by dokończyć rozpoczęty komin. W ramach porządkowania szuflady z rozpoczętymi robótkami przyszedł czas na niego. Jest prościutki, ale bardzo ciepły. Nie ma jeszcze przeznaczenia. Cała rodzina już kominy posiada, ale może przyda się na prezent. Myślę, że się nadaje. A Wy jak myślicie?

Wzorowałam się na zdjęciu z internetu, ale nie pamiętam źródła.


Nie znalazłam chętnej modelki do prezentacji więc tak jakoś pozawijałam.Bardzo dziękuję za cierpliwość. Tyle zdjęć jednego drobiazgu. Serdecznie życzę wszystkim wspaniałej słonecznej niedzieli i udanego tygodnia. Bardzo dziękuję za odwiedziny i komentarze, które bardzo mnie cieszą.:):):):)

8 komentarzy:

 1. Dziękuję za możliwość przyjrzenia się Twojej pracy:) Ilość zdjęć nie przeszkadza, to przyjemność oglądać tak piękne prace. Wiem, ile czasu pochłania rękodzieło, doceniam to i szanuję:) Kwiatuszki przeurocze, to będzie piękny prezent:) Dobrej niedzieli:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję za uznanie. Rzeczywiście trzeba sobie trochę podziergać, ale jaka to przyjemność!!!! Jeżeli jeszcze komuś się podoba to już pełnia szczęścia. Pozdrawiam:)

   Usuń
 2. Jej ale piękne, podziwiam osoby, które tworzą takie wspaniałości :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wspaniałe, w tej działce nic nie zdziałam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo. Ty tworzysz takie cuda. Jestem zaszczycona wizytą. Pozdrawiam:)

   Usuń
 4. Jak najbardziej nadaje się na prezent! - obdarowana osoba będzie na pewno zadowolona i z pewnością doceni wspaniałą pracę - pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję. Pozdrawiam cieplutko:)

  OdpowiedzUsuń